fbpx
BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Biz, Uşak merkezli web tasarım, grafik tasarım, SMM ve SEO alanlarında uzman dijital dönüşüm ajansıyız.

İşinizi dijitalde de sürdürülebilir hale getirip devamlı performans sağlıyoruz. Temiz bir iş yeri nasıl daha fazla müşteri çekiyorsa, web sitenizin de size sürekli fayda sağlaması için içerik güncellemelerini, arama motoru optimizasyonunu ve performans iyileştirmelerini titizlikle yerine getiriyoruz.

Gelin işletmenizi birlikte dijitale taşıyalım.

Scott Ajans olarak misyonumuz sonuç odaklı ve alanlarında uzman ekibimizle birlikte hizmet verdiğimiz markaların dijital dünyadaki rakiplerine fark yaratması ve bu doğrultuda daha fazla müşteriye ulaşması.
Scott Ajans olarak sürekli kendimizi yeniliklere açık tutuarak ve geleneksel alışılagelmiş çözümleri bir kenara bırakıp sonuç odaklı çözümleri getirmeye çalıştığımız bu yolda Türkiye'nin her yerinden sayısız müşterimize dünya standartları seviyesinde hizmet vermek.
5

YILDAN FAZLA DENEYİM

150

TAMAMLANAN PROJE

120

MUTLU MÜŞTERİ

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

DENEYİMLİ EKİBİMİZ

Samet Dönmez

Proje Yöneticisi

Dixie Le

Business Analyst

Dione Benjamin

Business Analyst

Hakim Smart

Clerical Methods Analyst

Miyah Bryan

Business Consultant

Alaina Albert

Industrial Analyst

Önceden ürünlerimizi Shopify ve Instagram üzerinden satıyorduk ve bu baya yorucu oluyordu. Şimdi ise kendi sitemiz üzerinden tam entegre bir şekilde satışlarımızı yapıyoruz.

Arzu Emre Özbek - Poappum

Scott Ajans'dan şirketimiz için dijitale uygun yeni bir logo hizmeti ve web sitesi hizmeti aldık. Aynı zamanda Google sıralamalarında da artık ön sıradayız.

Mehmet Ulu - ULU Metal

Scott Ajans'ın broşür, logo tasarım, sosyal medya hesap yönetimi ve web tasarım hizmetlerinden faydalandık. Artık şirketimiz dijitalden de müşteri çekiyor.

Ramazan Dönmez - AZRA Yapı Cam & Balkon

Sitemizi yenileyen Scott Ajans'a emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Mehmet Turan - İlkokul Evim

Hem kendi özgeçmişimi yayınlayabildiğim hem de Emre'nin Atölyesi adı altında yaptığım projelerimi paylaşabileceğim bir web sitesi hazırladılar. Siz de kendi web sitenizin tasarımı için Scott Ajans'ı tercih edebilirsiniz.

Emre Kılınç - Emre'nin Atölyesi